Nebylo nic nalezeno.

Aktuální vzdělávací programy

Aktuální vzdělávací programy

Postupně zveřejňujeme nabídku vzdělávacích kurzů pro rok 2023. Máme pro vás více než 40 akreditovaných vzdělávacích programů.

Níže najdete seznam aktuálních vzdělávacích programů – většina z nich je již akreditována Institutem kontaktní práce s.r.o. (IKP) – po rozkliknutí těchto kurzů budete přesměrováni na webové stránky IKP.

Již rok jsou v provozu webové stránky IKP, prostřednictvím kterých se ke kurzům přihlašujete. Webové stránky nabízejí přehledné informace o kurzech a medailonky lektorů. Na stránkách se můžete registrovat. Nově budeme u kurzů uvádět také reakce absolventů na naše kurzy.

Co získáte při registraci do systému?

  • snadné přihlašování na kurzy
  • čas strávený opakovaným vyplňováním stále stejných údajů (to již nebudete muset – jako v e-shopu vše vyplníte pouze jednou) 
  • úložiště vydaných osvědčení z absolvovaných kurzů a případných dalších materiálů (pokud byste je ztratili) 
  • přehled absolvovaných kurzů a kurzů, na které jste přihlášeni 

To vše najdete na adrese www.kontaktniprace.cz, kde je už zveřejněna nabídka kurzů pro rok 2023. Další kurzy a termíny budou postupně přidávány. Neváhejte a registrujte/přihlaste se již nyní.

Při přihlašování věnujte pozornost podmínkám pro účast na kurzu – najdete je na konci tohoto textu (viz závazné podmínky IKP, závazné podmínky ČAS ).

Nabízené kurzy můžeme nabídnout také na klíč, přímo u vás v organizaci. V případě zájmu kontaktujte Ivu Kabeláčovou (kabelacova@streetwork.cz, tel. 773 832 006) nebo Kláru Šmejkalovou (smejkalova@streetwork.cz, tel. 774 913 776).

Těšíme se na vás v našich kurzech!

Aktuálně je možné přihlásit se na tyto kurzy: 

rok 2023

Práce s klientem s agresí v chování
11. – 12. 12. 2023

rok 2024 (nabídku kurzů pro rok 2024 připravujeme, zveřejníme ji v průběhu prosince)

Kompetence ke kontaktní práci
1. setkání 29. – 30. 4. 2024, Mnichovo Hradiště

Tagy

Přílohy