Zpět do menu Hledat Česká asociace streetwork
Zavřít

Nebylo nic nalezeno.

Zpět na hlavní stranu

Kontakty

Sídlo i adresa kanceláře organizace

Česká asociace streetwork, z.s.

Senovážné náměstí 24
Praha 1
110 00

IČ –– 67778372 DIČ –– CZ 67778372 č.ú. –– 135751370/0300

Česká asociace streetwork, z.s. je registrována ve spolkovém rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl L, vložka 8178

Kancelář ČAS

Martina Zikmundová

ředitelka
odborná garantka projektu OPZ

+420 774 913 777
zikmundova@streetwork.cz

Martina Zimmermannová

finanční manažerka
odborná pracovnice

+420 774 912 777
zimmermannova@streetwork.cz

Klára Šmejkalová

koordinátorka vzdělávání ČAS
koordinátorka klíčových aktivit a členské základny projektu OPZ

+420 774 913 776
smejkalova@streetwork.cz

Michaela Burdová

administrátorka portálu streetwork.cz

+420 774 421 865
portal@streetwork.cz

Jiří Kocourek

koordinátor projektu Streetwork online
koordinátor portálu jdidoklubu.cz

+420 602 696 893
kocourek@streetwork.cz

Restart shop

Daniela Hellebrandová

vedoucí provozů Restart Shop

+420 775 501 815
daniela@restartshop.cz

Tomáš Příhoda

vedoucí obchodu,
pracovník pro podporu

+420 774 435 709
tomas@restartshop.cz

Řídící a výkonné orgány - Správní rada

Jan Špaček

předseda Správní rady

+420 603 936 663
jan.spacek@progressive-os.cz

Progressive o.p.s. (Praha)

Jarka Janíčková

místopředsedkyně Správní rady

neuveden@neuveden.cz

Jakub Havlíček

člen Správní rady

+420 737 662 855
havlicek@ponton.cz

Ponton, NZDM Pixla (Plzeň)

Radka Volejníková

členka Správní rady

+420 777 041 030
nizkoprahove.centrum@salinger.cz

Salinger, z.s. (Hradec Králové)

Regina Kuncová

členka Správní rady

+420 739 491 633
regina@neposeda.org

Neposeda z.ú. (Praha)

Řídící a výkonné orgány - Revizní komise

Martin Pazlar

člen Revizní komise

+420 728 600 196
martin.pazlar@seznam.cz

Dům tří přání (Praha)

Petr Hampacher

člen Revizní komise

+420 728 367 513
petr.hampacher@majakops.cz

Maják o.p.s. (Liberec)

Ondřej Ferdan

člen Revizní komise

+420 775 725 600
ferdan@stred.info

Střed, z.ú. (Moravské Budějovice)

PR

Lucie Nemešová

tisková mluvčí

+420 602 325 029
lucie.nemesova@gmail.com