Nebylo nic nalezeno.

Kontaktní pracovník

Hledáme nového kolegu/kolegyni do týmu NZDM PVC Blansko

Společnost Podané ruce o. p. s.

Pomáháme lidem v obtížných situacích jejich života tvorbou preventivních, podpůrných a intervenčních služeb. Formou kvalitně poskytovaných služeb hledáme a vytváříme cesty k sociální, zdravotní i osobní stabilizaci klientů, s ohledem na dlouhodobě udržitelnou kvalitu jejich života a osobní spokojenost.

Společnost Podané ruce o.p.s., Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež v Blansku vypisuje výběrové řízení na místo:

Kontaktní a terénní pracovník/pracovnice v NZDM

Náplň práce:

  • realizace kontaktní a terénní práce s dětmi a mládeží
  • poskytování poradenství a informací v rozličných oblastech týkajících se prevence (závislosti, bezpečný sex, konfliktní situace, práce a jiné)
  • individuální i skupinová práce s klienty, jejich podpora a motivace
  • příprava pro práci s klienty, tvorba preventivních programů a zaznamenávání práce s klienty

Požadujeme:

  • povědomí o Zákoně o sociálních službách a o práci v NZDM
  • nadšení pro práci s dětmi a mladými lidmi

Výhody:

  • vzdělání VOŠ nebo VŠ v sociální oblasti
  • praxe v NZDM nebo praxe v práci s dětmi a mládeží

Nabízíme:

  • místo výkonu práce v centru Blanska
  • zázemí zavedené neziskové organizace
  • možnost kreativní seberealizace, zaškolení
  • úvazek ve výši 24 až 40 hodin týdně
  • smlouvu na dobu určitou s perspektivou doby neurčité
  • flexibilní pracovní dobu, kterou lze skloubit se studiem či jinou prací
  • odpovídající finanční ohodnocení

Uzávěrka přihlášek: 8. 7. 2019 v 12:00
Plánovaný termín pohovorů: 9. 7. 2019 od 09:00
Plánovaný nástup: dohodou

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail: nzdm.blansko@podaneruce.cz.
Pokud Vás do 8. 7. 2019 neoslovíme, bohužel jste nepostoupil(a) do užšího výběrového kola.

Kontaktní osoba: Robert Hořava
Telefon: +420 777 916 283

S osobními údaji uchazeče, poskytnutými společnosti na základě tohoto inzerátu, bude nakládáno v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tímto poskytnutím uchazeč zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby společnost tyto osobní údaje zpracovávala výhradně k účelu, pro který byly poskytnuty, a pod dobu nezbytnou k dosažení tohoto účelu.