Zpět do menu Hledat Česká asociace streetwork
Zavřít

Nebylo nic nalezeno.

Zpět na výpis

Praktické využití komiksů při tvorbě preventivních programů v NZDM

Ilustrační foto
3. 5. 2018
V rámci semináře dostanete základní návod pro práci s preventivními materiály (komiksy) tak, aby Vám sloužily jako prostředek pro navázání hovoru na ožehavá témata spolu s klienty.

Česká asociace streetwork Vás zve na seminář "Praktické využití komiksů při tvorbě preventivních programů v nízkoprahových zařízeních pro děti a mládež". Seminář má akreditaci MPSV. Maximální počet účastníků je 20 osob.  

V rámci semináře dostanete základní návod pro práci s preventivními materiály (komiksy) tak, aby Vám sloužily jako prostředek pro navázání hovoru na ožehavá témata spolu s klienty. Naučíte se vytvářet a pracovat na principech preventivních programů.

V rámci semináře budou distribuovány preventivní materiály – letáky (5ks od každého příběhu). K dispozici budou mj. komiksy „Virtuální realita?“ (šikana na internetu), „Je to moje vina?“ (rozvod v rodině), „Moje tělo, moje volba?“ sebepoškozování), „ Pomóc, škola“ (téma škola) , „Mám průšvih“ (starosti/problémy), „Kde je kámoš“ (alkohol), „Tenkrát poprvé“ (sex, vztahy), „Neboj, dám si pozor (sex, ochrana) apod.

Termín semináře:

  • 6. 6. 2018

Uzávěrka přihlášek:

  • 15. 5. 2018  V kurzu jsou stále volná místa, je možné se hlásit i po uzávěrce!

Další informace o semináři se dočtete zde

Tagy: #vzdelavani