Nebylo nic nalezeno.

Sociální pracovník/ce na Linku důvěry Liberec

Hledáme kolegu na HPP 0,5 úvazku na Linku důvěry do Liberce. Hlavní náplň práce je poskytování telefonické krizové intervence.

CENTRUM INTERVENČNÍCH A PSYCHOSOCIÁLNÍCH SLUŽEB LIBERECKÉHO KRAJE, p. o., LINKA DŮVĚRY LIBEREC hledá zaměstnance na pracovní pozici: sociální pracovník/pracovnice na dobu určitou do března 2022

Požadujeme:

  • VOŠ nebo VŠ vzdělání v sociálním oboru
  • kurz telefonické krizové intervence (nebo kurz komplexní krizové - intervence)
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost a zodpovědnost
  • trestní bezúhonnost
  • ochota se dále vzdělávat

Pracovní náplň:

  • poskytování telefonické krizové intervence
  • základní telefonické sociální poradenství
  • uživatelská a provozní administrativa

Nabízíme:

  • platové zařazení od 26.290 – 38.750 Kč (podle délky praxe) + příplatky dle Zákoníku práce na celý úvazek
  • 5 týdnů dovolené
  • 0,5 úvazku
  • možnost pokračování po uplynutí doby určité na DPP, DPČ
  • týmové a individuální supervize
  • dobré technické i provozní zázemí
  • možnost dalšího odborného růstu, vzdělávání

Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis pošlete na adresu: info@linka-duvery.cz

Bližší informace na tel. č.: 606 231 414

Kontaktní osoba – Bc. Ivona Pechová

Tagy